Forum Forum strony Forum strony "norwegia.ovh.org"
Forum miłośników wyjazdów wędkarskich do Norwegii.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pod żaglami na dorsza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum strony "norwegia.ovh.org" Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waldekor
Udziela się


Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 9:08 pm    Temat postu: Pod żaglami na dorsza Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich. Mam na imię Waldek wędkuję i żegluję od zawsze. Skończyłem remont sporego jachtu. Mam zamiar pływać w morze na dorsza - dla zainteresowanych dodatkowo szkolenie żeglarskie ewentualne opinie z rejsu do stażu morskiego.Trasy terminy oraz długość rejsów do uzgodnienia . Start z Kamienia Pomorskiego i Dziwnowa. Ewentualnych chętnych zapraszam do dyskusji. Jacht ma kambuz morski umożliwiający przygotowanie całodziennego wyżywienia, łazienkę z ubikacją i natryskiem (jak pracuje silnik jest ciepła woda), osiem stałych miejsc do spania w każdych warunkach.
ZAPRASZAM od wiosny zaczynam rejsami pod Bornholm w kwietniu na trocie
tel: 500 062 305
mail: sarmata.pl@wp.pl
skype: waldekor2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum strony "norwegia.ovh.org" Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum