Forum Forum strony Forum strony "norwegia.ovh.org"
Forum miłośników wyjazdów wędkarskich do Norwegii.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana administracyjna!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum strony "norwegia.ovh.org" Strona Główna -> Wolne wypowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert
Admin - uczestnik wypraw


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 65

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 10:30 pm    Temat postu: Zmiana administracyjna! Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na cenne informacje, które się tutaj pojawiają zmieniłem ustawienia "Wolnych wypowiedzi". Wasze wiadomości nie będą automatycznie czyszczone po upływie 30 dni! Niestety bardzo ciekawa wypowiedź Brzezina dotycząca map uległa "wyczyszczeniu" Mad . Mam nadzieję, ze Brzezin ponownie wpisze adres strony z mapami batymetrycznymi. Jest to naprawdę strona godna polecenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brzezin
Doradza


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 48

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Co prawda miałem ostatnio kłopot z kompem, ale na szczęście w bezpiecznym miejscu zapisałem najważniejsze stronki. Mapy batymetryczne można znaleźć otwierając ten link: http://www.mareano.no/kart/viewer.php?language=en Stronka niezbyt szybko się otwiera, ale warto poczekać Rolling Eyes Very Happy Następnie klikamy z lewej strony na Bathymetry, a następnie Main charts series no i znowu czekamy. Gdy stronka się otworzy, to każde kliknięcie w mapę powoduje jej zbliżenie, chyba, że ustawimy sobie inaczej z prawej strony w oknie zadań. Gdy znajdziemy miejsce które nas interesuje i wybierzemy odpowiednie przybliżenie, tak by można odczytywać mapę możemy ją sobie wydrukować. Najpierw jednak musimy mapę zapisać (np. na pulpicie) następnie ponownie otworzyć (ja otwieram Point-em) i zapisać jako plik JPEG, a następnie wydrukować.

Pozdrawiam Zdzich Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Użytkownikom Forum, wszystkim odwiedzającym Forum i wszystkim dookoła życzę wspaniałych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, obfitego dyngusa i obfitości wszelkiej na cały rok

Zdzich / brzezin
Powrót do góry
Robert
Admin - uczestnik wypraw


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 65

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 9:19 am    Temat postu: Życzdenia Wielkanocne Odpowiedz z cytatem

W imieniu całej naszej grupy dziękuję za życzenia!
Do naszego wyjazdu pozostało juz tylko 7 dni i rozpoczęła się gorączka przedwyjazdowa... :fish:
Przeglądamy sprzęt, uzupełniamy braki, kupujemy co tam jest jeszcze potrzebne... Do tego dochodzi przedwyjazdowe obłaskawianie żon i przygotowania w pracy do 2 tygodniowej przerwy. To wszystko powoduje, że coraz mniej czasu pozostaje na wpisy na naszym forum.
Dzięki Brzezin za życzenia i obiecuję relację z wyjazdu po naszym powrocie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brzezin
Doradza


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 48

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem co to gorączka przed wyjazdowa ... już Wam zazdroszczę Cool Very Happy ale tylko 42 dni i też wyruszamy. Prawdopodobnie tą samą trasą pojedziemy co Wy Rolling Eyes Życzę Wam wspaniałej przygody wędkarskiej, łaskawości Neptuna, opatrzności Krzysztofa i przysłowiowego połamania kijów. Oczekuję na Wasz powrót, na wstępna relację i pewnie będę miał kilka pytań. Szczęśliwej podróży Exclamation

Serdecznie pozdrawiam Zdzich - brzezin Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum strony "norwegia.ovh.org" Strona Główna -> Wolne wypowiedzi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+4 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum