Forum Forum strony Forum strony "norwegia.ovh.org"
Forum miłośników wyjazdów wędkarskich do Norwegii.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Team Dragon cw 400gr

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum strony "norwegia.ovh.org" Strona Główna -> Sprzęt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gladki
Udziela się


Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 6

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 2:04 pm    Temat postu: Team Dragon cw 400gr Odpowiedz z cytatem

Ten kij mnie zawiódł - pękł mniej więcej w połowie części szczytowej pierwszego dnia łowienia przy podcinaniu ok 5kg seja.
Wędka w porównaniu do innych jest sztywna, użyłbym określenia "sucha" i wg mnie nie jest dobrą propozycją na Norwegię - a może po prostu miałem pecha bo trafiłem na trefny egz. - tym bardziej że kij pękł na pierwszej rybie.
Wygląda na to producent użył tego samego materiału, który spotykamy w całej serii Team Dragon, którą oceniam dość wysoko w kategorii spiningów, które są szybkie, lekkie i wytrzymałe (nigdy żaden mi nie pękł a mam i używam 2-a kije). Niestety materiał na spining niekoniecznie sprawdza się przy kijach pilkerowych, którym stawia się zupełnie inne wymagania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum strony "norwegia.ovh.org" Strona Główna -> Sprzęt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum